TAKOVÝ BYL FREDDIE MERCURY

Zveme Vás na Interaktivní talk show a především exkluzivní zpověď bývalého osobního asistenta Freddie Mercuryho. Peter Freestone, Vás detailně a otevřeně seznámí o dvanáctileté spolupráci po boku světové legendy, krále rocku Freddie Mercuryho. 

 

Dva roky byl asistentem členů sk Queen, později jen Freddieho.  Byl s ním i 24. listopadu 1991, kdy Freddie podlehl AIDS.

Peter Freestone byl poradcem a oficiálním konzultantem režiséra Bryana Singera, celosvětově úspěšného oscarového filmu Bohemian Rhapsody, který zaznamenal úspěchy v Mexiku, USA, Itálii, Švýcarsku a mnoho dalších zemí…. 

„Trávil jsem s Freddiem každý den, plnil jsem velké množství rolí. Byl jsem šéfkuchařem, číšníkem, komorníkem, tajemníkem, hlídačem dětí. Přičemž to dítě byl sám Freddie! Jsem jedním z hrstky lidí, kteří měli to štěstí být svědky zárodku většiny jeho tvorby – od nápadu, až po finální provedení“, svěřuje se vždy skromný, usměvavý a především uctivý pamětník doby největší slávy Freddieho.

Pořadem provází zpěvák Milan Devinne, jediný český herec filmu Bohemian Rhapsody.

Součástí programu je promítání fotografií z osobního archivu Petera Freestona, prezentace a prodej nové knihy „Right Place, Right Time“.

Délka pořadu 90 -110 minut + autogramiáda a prodej knih.

Čas a místo konání