LIGA SPRAVEDLNOSTI - premiéra

Akční, dobrodružný, fantasy, sci-fi, USA, 2017, 110 min., Vertical Entertainment, 2D, přístupný od 12 let, český dabing, premiéra.

Hrají: Ben Affleck, Henry Cavill, Gal Gadot, Ezra Miller, Jason Momoa, Ray Fisher, Amy Adams, Jesse Eisenberg,Jeremy Irons, J.K. Simmons, Amber Heard, Willem Dafoe, Diane Lane, Kiersey Clemons, Eleanor Matsuura, Peter Brooke, Craig Thomas Lambert, Joe Morton, Billy Crudup, Bruce Johnson ad.

Režie: Zack Snyder. Hudba: Danny Elfman.

Poháněný jeho obnovenou vírou v lidstvo a inspirován Supermanovým nesobeckým činem, se Bruce Wayne (Ben Affleck) spojí se svým nově nalezeným spojencem Dianou Prince (Gal Gadot), aby čelili ještě většímu nepříteli. Společně Batman a Wonder Woman pracují na tom, aby rychle našli a dali dohromady tým složený z nadlidí, se kterými by se mohli postavit této nově procitnuté hrozbě. Ale navzdory vytvoření této neslýchané ligy hrdinů - kterou tvoří Batman, Wonder Woman, Aquaman (Jason Momoa), Cyborg (Ray Fisher) a Flash (Ezra Miller) - už je možná příliš pozdě na záchranu planety před útokem katastrofických rozměrů.

Čas a místo konání